ART / Lithographs / Litograph 7438097
nr 743 8097
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), 1972, 205/320, subject size: 27x35,
LITOGRAPH (F), Lennart Rodhe (1916-2005), 1972, 205/320, motivets mått: 27x35
1000
SEK 1100
Monday February 27 2012
at 19:49:06
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
700 kr
750 kr
800 kr
6
850 kr
1.000 kr
6
950 kr
6
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe